Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:42:16

Чернігів: ліквідація умовної пожежі в слідчому ізоляторі

26.04.2012   07:19Агенцiя

Щомісячно з особовим складом підрозділів Територіального управління МНС у Чернігівській області проводяться тактико-спеціальні навчання, під час яких підвищується їх майстерність і професіоналізм, готовність дій за призначенням.

З метою забезпечення пожежної безпеки органів і установ Державної пенітенціарної служби України, 25-го квітня об'єктом тактико-спеціальних навчань став Чернігівський слідчий ізолятор, який відноситься до установ з масовим перебуванням людей. І хоча, на території ізолятору відсутні великі виробничі потужності, що зменшує вірогідність виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, проте, наявність спецконтингенту, його схильність до правопорушень, не виключає виникнення таких ризиків.

За легендою навчань, близько 10-ї год. сталася пожежа в одній з камер слідчого ізолятору, одна людина постраждала. Черговий установи оперативно викликав відомчу пожежну команду та підрозділи Чернігівського міського гарнізону МНС.
  
Бійці пожежної команди ізолятору вогнегасниками намагались загасити полум'я, однак їм цього не вдалося, адже пожежа набула значних розмірів. В цей час прибули 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів МНС. Рятувальники у захисних протигазах винесли постраждалого із задимлено корпусу, передали його лікарям та приступили до ліквідації загоряння.
 
На другому етапі навчань було відпрацьовано гасіння умовної пожежі на даху одного з корпусів ізолятору. Для цього була задіяна автодрабина.

Під час тактико-спеціальних навчань поставлені завдання виконані в повному обсязі, спільні дії рятувальників та персоналу установи по ліквідації умовних пожеж отримали високу оцінку.


Підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.