Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 23:12:12

На порядку денному - національно-патріотичне виховання

16.09.2016   11:01Агенцiя

Окреслити цілі і завдання, напрацювати план подальшої роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернігівській ОДА – з цією метою зібрались представники влади, громадських організацій та відповідних структур на першому засіданні ради 15 вересня.

Зібрання проводила заступник голови облдержадміністрації — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Члени профільної Координаційної ради відзвітували про проведену роботу з національно-патріотичного виховання в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки у І-ІІІ кварталах 2016 року.

Зокрема директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш окреслила основні положення обласної програми «Молодь Чернігівщини» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради.

Було продемонстровано фотозвіти реалізованих заходів та акцій з національно-патріотичного спрямування, проведених в області у першому півріччі поточного року.

Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА продовжує підтримувати проекти міських громадських організацій (МГО), котрі заплановані на вересень: комплексна програма «Медіа-виставка: конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна» (реалізує МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «Атенеум»), проект «Екологічний погляд у майбутнє» (реалізує МГО Міський молодіжний центр «Жменя»), програма зниження темпів розповсюдження ВІЛ «В ім’я життя» (реалізує Чернігівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації (ЧОВ ВБО) «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ»).

Поділились власним досвідом проведення заходів відповідного спрямування і представники громадських організацій.

Учасники наради приділили значну увагу питанню виховання у молоді поваги та шанобливого ставлення до загиблих героїв. Говорили і про встановлення меморіальних дошок та стендів у навчальних закладах області. Не оминули увагою й всеукраїнську акцію «Єдина родина України», що цьогоріч відбулася на Чернігівщині.

Зібрання надало пропозиції стосовно подальшої роботи Координаційної ради та висловило сподівання на продуктивну взаємодію органів влади та громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.