Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 22:08:29

Про гранти, про донорські організації, про перспективи громад говорили на форумі у Семенівці та Новгороді-Сіверському

14.09.2016   11:18Агенцiя

Одні з консультантів з написання грантових проектів – експерт Інституту Політичної Освіти Лілія Атнажева та голова Центру Громадянських ініціатив Віталій Загайний цими вихідними навчали мистецтву написання грантових проектів громадських активістів Новгород-Сіверського та Семенівського районів.

В освітньому форумі, організованому благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини», взяло участь більше сотні учасників з обох районів області  – представників органів місцевого самоврядування, сільських голів, освітян, медиків, працівників культури та соціальної сфери.

Форум розпочали із теоретичної частини, на якій тренери пояснювали, як не наробити помилок у проектній заявці. Це важливо, адже, за їх словами, у 99% випадків грантодавець відмовляє через погано написану грантову пропозицію.

«Яка б чудова у вас не булаідея, але якщо вона погановикладена на папері – це провал усієївашоїпраці. Грантовий проект повинен матиідеальнийвигляд, тодівін буде успішний»,- зауважує експерт Лілія Атнажева.

"Гарячим" і хвилюючим на форумі "Майбутнє Семенівщини" і «Майбутнє Новгород-Сіверщини» був етап написання проектів: розділившись на групи, учасники складали свої перші у житті грантові проекти, а потім їх презентували.

«Це складна робота – написати грантовий проект. У наш заклад надходили певні пропозиції написати проект, проте ми слабо розуміли, що саме від нас хочуть. Але тепер, коли на форумі нам так доступно про все розповіли, то я зрозуміла, що тепер зможу написати проект. Я дякую благодійному фонду «Майбутнє Чернігівщини» за надану можливість повчитися», - ділиться емоціями учасниця форуму Лариса Бодяко, заступник директора Дегтярівського НВК.

«Проект, який ми написали і презентували на форумі, він важливий для Новгорода-Сіверського. Ми хочемо реконструювати пам’ятник загиблим учасникам АТО. Презентація пройшла класно, ми змогли переконати експертів і вони нас похвалили, а це, напевно, чогось вартує», - Людмила Ткаченко, керуюча справами виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради.

 «Грант –  це велика можливість покращити умови навчання і виховання дітей нашої школи. Ми постійно економимо, бо коштів не вистачає. Я знала, що можна залучати ресурси донорів, проте не знала, як до них звернутися. Я дякую організаторам форуму, що до нас у Семенівку запросили експертів», - Оксана Ашомак, заступник директора Костобобрівської загальноосвітньої школи.
 
До речі, вже незабаром організатор освітнього форуму благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» виступить у ролі фінансового донора для найоригінальніших проектів, які напишуть у Семенівському та Новгород-Сіверському районах. Грантові пропозиції оберуть за умовами конкурсу, про старт якого благодійний  фонд повідомить через засоби масової інформації.

 «Ми сподіваємося, що той досвід, який на освітньому форумі отримали громадські активісти Семенівщини і Новгород-Сіверщини, стане у нагоді громаді.  З учасниками форуму працювали кращі українські експерти, яких ми запросили, і я сподіваюся, що вже незабаром люди почнуть писати гарні проекти, отримувати гранти і життя їх сіл і міст стане кращим. Найоригінальніші проекти наш благодійний фонд теж підтримає фінансово. Я бажаю творчого успіху учасникам форуму», - зазначив Ігор Базалінський, голова наглядової ради благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

До речі, це вже не перший освітній форум, який організовує благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини». Навчання пройшли громадські активісти з Городні, Сновська, Корюківки, Коропа, Сосниці і, власне, Семенівки та Новгорода-Сіверського.
Завдання експертів  – навчити жителів Чернігівщини, які вболівають за своє майбутнє, писати грантові пропозиції і залучати фінанси донорських організацій.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.