Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 22:09:36

Нововведення у роботі Академії Державної пенітенціарної служби. ВІДЕО

14.09.2016   08:06Агенцiя

Новий навчальний рік Академія Державної пенітенціарної служби розпочинає зі змінами.

Зокрема, вже набрали студентів на нові напрями підготовки – правовий та психологічний. Планів на навчальний рік 2016/2017 року чимало – відкриття військової кафедри, курсів підвищення кваліфікації, водійських курсів. Про те, як Академія у новому навчальному році буде розширювати свою діяльність, керівник Олексій Тогочинський розповів на брифінгу.

Станом на вересень 2016-го в Академії Державної пенітенціарної служби навчається 1323 чоловік, з них майже вісім сотень – на державному замовленні.

У новому навчальному році перелік спеціальностей академії поповнився новими напрямами підготовки. На нову спеціальність «право» на бакалаврат набрали 279 студентів, а на магістратуру – 169. Планують відкрити нову кафедру практичних правових наук.

Реабілітація, а не деградація — основна ідея реформування Державної пенітенціарної служби. Тож в академії вперше почали готувати офіцерів-психологів нового покоління. Хоч напрям підготовки і перспективний, наразі на бакалаврат з психології набралося лише 15 студентів.

У планах також — акредитація нового напрямку підготовки «Правоохоронна діяльність». Також згодом обіцяють відкрити в академії аспірантуру та організувати курси підвищення кваліфікації оперативних працівників місць виконання покарань та слідчих ізоляторів. Ще одне з майбутніх нововведень — створення військової кафедри. Керівництво Академії планує також відкриття водійських курсів — для можливості отримання курсантами та студентами водійських посвідчень.

Серед господарських планів — нарешті ввести в дію для здійснення освітньої діяльності приміщення готелю «Брянськ». Та з цим поки є проблеми. Адже після того, як права на це приміщення були передані академії, попередній власник досі звідти «не виселився».

    

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.