Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 23:04:51

Школярі Чернігова випробували свої знання про енергоефективність

09.09.2016   08:31

Громадянська мережа ОПОРА провела на базі 22 ліцею у Чернігові брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Енергозбереження – шлях до чистого майбутнього».

Дві збірні команди змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси. Учасники повинні були відповісти на запитання та набрати найбільшу кількість балів. Не дивлячись на те, що спочатку лідерами були одинадцятикласники, перемогу отримали представники команди з 10 класу.

«Були запитання, на які ніхто з нас не знав відповіді. Я ніколи не думав про те, чи дає змогу лічильник економити. Оскільки всі завжди прагнули їх встановити, наша команда вирішила, що таки вони економлять ресурси, після чого ми дізналися правильну відповідь і були здивовані. Мені дуже сподобались змагання, а особливо тому, що мій клас переміг випускників. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Павло, учень 10 класу.

Брейн-ринг проводився в рамках Днів Сталої Енергії в Чернігові, які проходять упродовж цілого тижня та вже ознаменувалися низкою заходів. Цього року до них залучені переважно учні середніх навчальних закладів Чернігова.

Учасники змагань отримали корисні призи, підготовлені Чернігівською міською радою та Громадянською мережею ОПОРА, серед яких флешки, футболки та термометри.
 
«Дітям потрібні знання для того, щоб стати професіоналами в майбутньому. А знання про енергоефективність важливі, щоб майбутнє було зваженим та комфортним. Чим раніше пояснити цю тему дітям, тим більше шансів виховати відповідальних громадян», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканец.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.