Публічні закупівлі: від теорії до практики
Тематичний короткотерміновий семінар для фахівців у сфері публічних закупівель проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 7 по 8 вересня.
Учасники семінару дізнаються про сучасний стан нормативно-правової бази публічних закупівель в Україні (Закон України «Про публічні закупівлі»), основні відмінності нового закону; повноваження та функції тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації; примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб); загальні умови здійснення закупівлі та оприлюднення інформації щодо закупівель.
Спеціалісти ознайомляться з особливостями планування закупівель, формування річного плану закупівель та порядком визначення предмета закупівлі. Мова йтиме також про оформлення тендерної документації, внесення змін до неї; кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; відмову в участі в процедурі закупівлі; забезпечення пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю; нецінові критерії та критерії оцінки.
Увага слухачів звертатиметься на порядок проведення процедури відкритих торгів; особливості проведення конкурентного діалогу; оскарження процедур закупівель; закупівлі за рамковими угодами та громадський контроль у сфері закупівель. Також вони ознайомляться з порядком проведення переговорної процедури закупівлі (підстави для застосування, обґрунтування підстави); нововведеннями щодо закупівлі природного газу; порядком звітності щодо здійснення закупівель; забезпеченням інформаційної підтримки учасників процесу закупівель та застосуванням електронного цифрового підпису.
Під час семінару відбудеться серія практичних занять щодо здійснення закупівель з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи Prozorro.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.