Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:22:58

У рамках Днів сталої енергії проведений семінар на тему "Впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках"

07.09.2016   08:23

5 вересня в Чернігові відбувся семінар на тему «Впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках».

Семінар проходив у рамках Днів сталої енергії у Чернігові, що проводиться відповідно до Європейської ініціативи – «Угода мерів». Захід пройшов за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Участь у семінарі взяли представники комунальних підприємств Чернігівської міської ради, представники банківської сфери АТ «Ощадбанк» та АТ «УкрГазбанк», представники компанії «Rehau», «Хенкель Баутехнік» та «СЕМПАЛ», голова правління ОСББ «Оберіг» м.Львів, голови правління ОСББ м. Чернігова, мешканці міста та консультанти проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Під час семінару учасники обговорили питання щодо практичних кроків ОСББ для скорочення витрат на впровадження енергоефективних заходів за програмою держенергоефективності. Зокрема: про використання сучасних технологій (обладнання) при проведенні робіт з утеплення будинків. Учасники ознайомлені також з державною та міською програмою утеплення житлових будинків в Україні та умовами кредитування банками заходів з утеплення будинків, у тому числі ОСББ.

Під час заходу представники ОСББ поділился своїм досвідом використання кредитів на утеплення своїх будинків.

Всі учасники семінару отримали компетентні відповіді на актуальні питання впровадження енергоефективних заходів, фахові консультації та інформаційні матеріали для більш детального вивчення.

Нагадуємо, з 1 по 9 вересня в Чернігові проводиться Європейський Тиждень Сталої Енергії. З цього приводу відбулось багато тематичних заходів для дітей різного віку: екскурсії старшокласників на енергопостачальні та інші підприємства, квест, брейн-ринг, вікторини, конкурс малюнка на асфальті «Збережемо природу».

Також впродовж місяця перед початком Днів сталої енергії проведені конкурси на кращий логотип Днів сталої енергії в Чернігові та кращу фото-картину на тему «Яскравий приклад енергозбереження». З вересня на Алеї Героїв була представлена виставка енергоефективного обладнання та технологій, виставка і тест-драйв електромобілів

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.