Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:25:41

Розпочало розробку Програми "Молодь міста Чернігова"

02.09.2016   08:09

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради розпочало розробку Програми «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки.

Так, з метою залучення якнайширшої аудиторії громадськості та активістів громадських рухів з числа різних вікових груп, відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «молодь, молоді громадяни – громадяни України віком від 14 до 35 років» та врахування їх вікових особливостей, потреб й соціального становлення молоді щодо процесу її різнобічного включення в життєдіяльність суспільства, заплановано провести сесії відкритого обговорення, розробки та складання проекту Програми у декілька етапів.

Й першими стартувала молодь, віком 14-18 років, в таборі молодіжного активу "Перехрестя-ЮНЬ"-2016. Їх пропозиції стосувалися потреб молодої особи відповідного віку (враховуючи законодавство України), а також послуг, які вони хотіли би отримувати: послуги ГО, транспортні послуги, послуги освіти, працевлаштування, медичні послуги, туристичні послуги, послуги з позашкільної освіти: натуралістичні клуби/центри, дослідницько-технічні й арт, спортивно-екстремальні.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.