Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 16:18:56

Розпочало розробку Програми "Молодь міста Чернігова"

02.09.2016   08:09

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради розпочало розробку Програми «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки.

Так, з метою залучення якнайширшої аудиторії громадськості та активістів громадських рухів з числа різних вікових груп, відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «молодь, молоді громадяни – громадяни України віком від 14 до 35 років» та врахування їх вікових особливостей, потреб й соціального становлення молоді щодо процесу її різнобічного включення в життєдіяльність суспільства, заплановано провести сесії відкритого обговорення, розробки та складання проекту Програми у декілька етапів.

Й першими стартувала молодь, віком 14-18 років, в таборі молодіжного активу "Перехрестя-ЮНЬ"-2016. Їх пропозиції стосувалися потреб молодої особи відповідного віку (враховуючи законодавство України), а також послуг, які вони хотіли би отримувати: послуги ГО, транспортні послуги, послуги освіти, працевлаштування, медичні послуги, туристичні послуги, послуги з позашкільної освіти: натуралістичні клуби/центри, дослідницько-технічні й арт, спортивно-екстремальні.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини