У навчальних закладах Чернігова пролунав перший дзвоник
У школах Чернігова розпочався новий навчальний рік. З нагоди Дня знань у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшли урочисті лінійки. Сьогодні чернігівські школи відкрили свої двері для 3100 першокласників, повідомила Прес-служба Чернігівської міської ради.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко побував на святі знань у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 та у загальноосвітній школі №1, яка традиційно зібрала учнів і вчителів, гостей у Літньому театрі міського Парку культури та відпочинку.
У навчально-реабілітаційному центрі №2 Владислав Атрошенко привітав учнів і вчителів зі святковим днем 1 вересня, а також привітав першачків з першим кроком до країни знань. Вітаючи учнів та вчителів міський голова запевнив, що міська влада робитиме все можливе в межах міського бюджету для того, щоб діти отримали таку саму увагу й такі самі знання, як і в інших навчальних закладах. Одночасно Владислав Атрошенко побажав успіхів новому директору цього закладу Регіні Гусак.
Цього рокув 1-й клас до навчально-реабілітаційного центру №2 прийшли 16 учнів, загалом у навчальному закладі – 137 школярів.
У загальноосвітній школі №1 свято першого дзвоника розпочалося з параду першокласників. Міський голова під час свого виступу привітав школярів, вчителів, батьків із святковим днем - Днем знань та початком нового навчального року.
Владислав Атрошенко: «Я всім бажаю успіхів на цікавому шляху по країні знань, можливо трішки складному, але щоб ваша мандрівка не обтяжувала вас".
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.