Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 16:12:07

День Знань - це свято, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас

01.09.2016   13:59Агенцiя

Вже багато років жага знань збирає в цей день у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП щасливих студентів і викладачів! Він символізує для нас початок нового навчального року, сповненого інтелектуальних пошуків і цікавих знахідок, творчих рішень і професійного зростання, інформує Прес-центр ЧІ імені Героїв Крут МАУП.

До всіх присутніх з вітальним словом звернувся директор інституту кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович. Він тепло привітав викладачів, студентів та гостей з Днем Знань, з початком навчального року і зазначив, що сьогодні, як ніколи зростає попит на вищу освіту, на сучасні професії, пов’язані з новітніми наукоємними технологіями. Перед сучасними студентами постає відповідальне завдання – сформувати насамперед свою особистість, здатну творчо мислити та прагнути пізнавати незвідане. Майбутнє нашої країни залежить від тих, хто в ній живе і працює.

Цей день як початок студентського життя є, зазвичай, особливим для наших першокурсників, яких ми завжди з радістю приймаємо у свою велику родину. В інституті існує почесна традиція: найкращим студентам надається право вручити першокурсникам залікові книжки та «Пам’ятки першокурсника». У цьому році це право було надано відмінникам навчання: студенту 4 курсу Стаднику Ігорю та студенці 5 курсу Тацосі Євгенії. Пам’ятка першокурсника допоможе швидко, а головне правильно обрати орієнтири студентського життя.

Кожен рік також вже традиційно адміністрація інституту відзначає тих студентів, які на «відмінно» закінчили навчальний рік та брали активну участь у культурному житті Академії. Заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук Назарко Світлана Олексіївна вручила грамоти найкращим студентам інституту.

Незабутньої атмосфери нашому святу додали пісні про Україну, добрі мрії та любов у виконанні випускника Чернігівського інституту МАУП Владислава Підгорного та його друзів.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини