Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:39:43

Відкрито Бобруйківський дошкільний навчальний заклад

01.09.2016   07:08

30 серпня відкрито Бобруйківський дошкільний навчальний заклад на 15 місць на базі Бобруйківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

На урочистому відкритті були присутні: заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, заступник голови районної ради Катерина Биковець, голова РК Профспілки працівників освіти і науки України Надія Бобруйко, директор благодійного Фонду М.Рудьковського «Сила добра» Наталія Лугина, перший заступник директора ТОВ «Агро-Регіони» Козелець Сергій Копач, представник депутата Верховної Ради Валерій Дубіля від партії «Батьківщина» Людмила Шандренко, редактор районної газети «Новини Придесення» Анатолій Пенський, сільський голова Ольга Стрига, педагоги та працівники школи і дитсадка, батьки та громадські села.

На святі для потреб дошкільного закладу було вручено подарунки від представників: ТОВ «Агро-Регіон» Козелець – пральна машина, від благодійного Фонду «Сила добра» - ігровий матеріал та кошти на придбання меблів, від народного депутата Верховної ради Валерій Дубіля - спортивно–ігровий комплекс та від представника партії «Батьківщина» - постільна білизна, від районної ради та РК Профспілки працівників освіти і науки України – столовий посуд, від виконкому сільської ради кухонне обладнання.

Педагогами школи та дошкільного закладу підготовлено концертну програму за участю школярів та вихованців дитсадка.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.