Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:37:00

Заклади освіти області поступово оновлюються

27.08.2016   09:41

Деякі з них пристосовуються до механізмів енергозбереження, деякі — кардинально змінюються.

25 серпня, освітні установи у Прилуках та районі оглянув перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.

Зокрема він ознайомився із ходом реконструкції прилуцької гімназії, де мають спорудити ще один корпус. Наразі ведуться роботи зі встановлення інженерної мережі до об’єкту та монтаж переходу між функціонуючою частиною до прибудови.

Вартість цього проекту більше п’яти мільйонів гривень, понад три з яких виділено з Державного фонду регіонального розвитку.

За допомогою ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у малодівицькій школі (Прилуцький район), встановлять 110 нових вікон.

На ці потреби необхідно витратити близько 1,5 мільйона гривень. 70% коштів виділено ЄС ПРООН, 30% — місцевий бюджет.

Варто зауважити, що в проекті беруть участь п’ять сільських рад.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».