Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 18:45:51

У Чернігові планують відкрити шість додаткових інклюзивних класів

23.08.2016   08:19

У Чернігові планується відкриття додаткових шести інклюзивних класів. Цю інформацію сьогодні повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура на розширеній нараді із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради.

Він уточнив, що відкриття класів планується на базі загальноосвітніх навчальних закладів № 14, № 18, № 24, № 30 для учнів першого класу, а на базі загальноосвітніх шкіл № 5 та 24 для учнів 5 класу.

Одночасно Василь Білогура повідомив, що з 1 вересня в Чернігові планують відкрити ще одну дошкільну інклюзивну групу на базі ДНЗ № 52, де будуть виховуватися двоє дітей з розладами аутизму.

У 2015 – 2016 навчальному році в Чернігові функціонувало 13 інклюзивних класів, у яких навчалася 21 дитина з особливими освітніми потребами та 2 інклюзивні групи, де виховується 3 дітей з особливими потребами.


Довідково:
Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини