Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 21:35:24

Зустріч з керівництвом Інституту обдарованої дитини НАПН України

21.04.2012   15:57Агенцiя

20 квітня Чернігів відвідали керівники Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.

Директор Інституту, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки Володимир Камишин та радник директора доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Анатолій Сологуб відвідали Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, де відбулося обговорення Концепції освіти обдарованої дитини.
 
В обговоренні взяли участь ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Микола Носко, провідні фахівці університету, які опікуються питаннями роботи з обдарованою молоддю, директор обласного комунального позашкільного навчального закладу "Чернігівська МАН учнівської молоді" Наталія Лещенко, представники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Під час зустрічі Микола Носко поділився досвідом організації роботи з обдарованою студентською молоддю, особливостями підготовки педагогічних кадрів у частині розвитку їх творчих здібностей та наголосив на необхідності активізації цієї роботи на всіх рівнях. 

Володимир Камишин поінформував про діяльність Інституту щодо забезпечення функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей і молоді, які виявляють різні види обдарованості, познайомив із структурою та напрямками роботи Інституту.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності створення в Чернігові регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України. Основними напрямами його діяльності мають стати: консультування педагогів з проблем психологічної та педагогічної діагностики обдарованості; пошук ефективних педагогічних методів, форм та засобів розвитку обдарованих дітей; популяризація освіти обдарованих дітей та формування суспільно-громадської думки щодо її значення.

Цього ж дня керівники Інституту обдарованої дитини НАПН України познайомилися з історичними пам'ятками Чернігова та відвідали садибу Софії Русової у с. Олешня Ріпкинського району.


Відділ зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.