Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 11:04:29

У Чернігові виконується Програма відновлення дитячих ігрових і спортивних майданчиків

11.08.2016   12:51Агенцiя

10 серпня у Чернігові на проспекті Миру будинок №207 (р-н Ремзавод) урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик - один з багатьох, побудованих цього року в Чернігові за кошти бюджету міста.

Місце події з цієї нагоди відвідали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, його заступник Олександр Ломако, начальник КП «Десняське», а також діти та їхні батьки.

Такі майданчики встановлюються в рамках виконання міської Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 – 2017 роки, основна мета якої полягає у забезпеченні дітей міста за місцем проживання обладнаними місцями для безпечного активного відпочинку, фізичного та соціального розвитку.

«Чернігів – одне з перших міст, де буде достатньо дитячих майданчиків», - сказав Владислав Атрошенко при спілкуванні з жителями мікрорайону та журналістами. – Цей майданчик встановлений за кошти міського бюджету, а значить за ваші кошти, тут є й ваша доля внеску». Крім того, Владислав Атрошенко звернувся до всіх відвідувачів з наполегливим проханням бережливо ставитися до майданчика, щоб він відпрацював якнайдовше.

Цього дня для всіх діток працювали аніматори та були влаштовані інші розважальні локації, проводились цікаві змагання та конкурси. Всіх учасників пригощали солодощами.

Як вже повідомлялося раніше, згідно з Програмою відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків з міського бюджету у поточному році буде виділено 1,5 млн грн на дитячі майданчики і 1 млн грн – на спортивні. Загальний обсяг фінансування на два роки 4 786,4 тис. грн.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14

Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.

Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52

Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

15 червня: цей день в Україні і світі 08:30

День 1571 Російська агресія - Day 1571 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини