Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 00:15:48

На Чернігівщині селяни зберегли школу від закриття, розмістивши оголошення в Інтернеті. ВІДЕО

11.08.2016   11:14Агенцiя

Без мітингів та перекриття доріг. Щоб держава продовжувала фінансувати заклад, потрібно було до першого вересня зібрати 25 учнів. Бракувало чотирьох.

Тому вирішили розмістити оголошення в інтернеті. Відгукнулося загалом п'ять родин, які привезли у Змитнів аж 24 дитини.

Багатодітні родини з Донеччини і Луганщини врятували місцеву школу від закриття – радіє сільський голова Дмитро Іващик.

Більше того, такої кількості новачків навчальний заклад іще не бачив. Приміщення вже пофарбували, ремонтують класи.

А в селі готові приймати й нових переселенців. У Змитневі 165 покинутих хат.

А після переселенців на оголошення відгукнулося кілька родин зі столиці, які вирішили втекти від шуму і вже внесли завдатки за два будинки.

ТСН

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини