Про державну службу за новим законом
Серед фундаментальних речей, передбачених новою редакцією Закону України «Про державну службу» — розмежування політичних та адміністративних посад, встановлення винятково конкурсної процедури призначення, суттєва зміна моделі оплати праці та механізмів контролю.
Про це в облдержадміністрації йшлося на навчанні керівників кадрових служб структурних підрозділів обласної та районних держадміністрацій за програмою «Управління персоналом на державній службі».
— Побудова професійної державної служби є нині однією з ключових реформ. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності, професійності, компетентності кожного з державних службовців залежить успішність діяльності органів виконавчої влади, стабільний розвиток держави та її економічна і політична конкурентоспроможність на міжнародному рівні, — зазначила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова, яка взяла участь у заході.
Учасники навчання обговорити низку практичних питань щодо вступу, проходження та припинення державної служби, особливостей проведення конкурсного відбору, планування службової кар’єри та підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, їх дисциплінарної та матеріальної відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.