Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 21:55:21

Презентація проекту “Молодіжний працестарт”

19.04.2012   13:23Агенцiя

18 квітня прес-центрі “Чиста політика” відбулася презентація проекту “Молодіжний працестарт”. Проект передбачає проведення 3 тренінгів з ефективного працевлаштування у ВНЗ Чернігова.

Проект “Молодіжний працестарт” вперше був реалізований в 2010 році та передбачав проведення ряду тренінгів в основних ВНЗ Чернігова. В 2012 році відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради знову підтримав реалізацію проекту “Молодіжний працестарт”. Цього разу організаторами проекту виступили ЧММГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” та громадська ініціатива “Клуб молодого політолога”.

Згідно плану буде проведено 3 тренінги з молодіжного працевлаштування у ЧНПУ ім.. Шевченка (19 квітня), ЧДТУ (25 квітня) та ЧДІЕіУ (26 квітня). Керівник проекту Наталія Піпкун повідомила, що в ході тренінгів студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова. Особливістю проекту є те, що тренінги будуть проходити по системі “рівний-рівному”. Тобто молоді люди, що закінчили виші та досягли певних результатів у працевлаштуванні поділяться власним досвідом та реаліями пошуку роботи.

Представник міського центру зайнятості Тетяна Коваленко зазначила, що на даний момент в Чернігові не найкраща ситуація з працевлаштуванням молоді, але з свого боку державні органи роблять крок на зустріч бажаючим молодим спеціалістам. Зокрема існують державні дотації щодо прийняття молодих спеціалістів на роботу та тренінгові кампанії, які проводить центр зайнятості. Тетяна Коваленко висловила сподівання, що подібні тренінги дозволять досягти успіхів у працевлаштуванні молоді.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В’ячеслав Голуб висловив подяку організаторам за ініціативу в реалізації проекту “Молодіжний працестарт” та наголосив на тому, що працевлаштування є важливою ланкою в молодіжній політиці міста. І саме громадські організації можуть використовувати у своїй діяльності нові сучасні методики і підходи для підвищення рівня зайнятості молоді.

Клуб молодого політолога

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.