Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 06:46:24

Про новації у сфері реєстрації громадських формувань говорили за "круглим столом" у Мені

20.07.2016   13:10

Учасниками його стали представники громадських організацій, профспілок, органів державної влади, працівники Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники юстиції.

Головна мета засідання – донесення до громадськості інформації про можливість подачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань через центри надання БВПД, як фронт-офіси.

Про новації у сфері реєстрації громадських формувань розповів учасникам «круглого столу» в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков, який звернув увагу на пакет документів, що необхідні для проведення державної реєстрації, повноваження в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, наголосив на строках розгляду документів, поданих на державну реєстрацію, «ціну» послуг за державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Підсумовуючи Хардіков В.В. наголосив на доступності отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Також було підкреслено, що наразі функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань будуть здійснювати місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як фронт-офіси.
На всі запитання присутніх були надані чіткі та вичерпні відповіді.
Представники громадських формувань для подачі документів можуть звертатися до Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Червона Площа, 9; тел.. (0244) 3-30-01, режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00.

Крім того, зазначаємо, що функції з державної реєстрації громадських формувань (в тому числі прийом та видача документів) покладено на Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, тел.:(022)77-88-46P5170060

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.