Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 20:26:30

Термін вступу на мистецькі спеціальності продовжено

18.07.2016   18:07Агенцiя

Міністерство освіти і науки дозволило вищим навчальним закладам Міністерства культури України приймати документи від абітурієнтів, які вступають на мистецькі спеціальності, у паперовому вигляді до 20 липня з подальшим електронним опрацюванням приймальними комісіями до 25 липня. Відповідний лист підписано міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Таке рішення прийнято на прохання Міністерства культури, а також у зв’язку з тим, що строк подання заяв до мистецьких вищих навчальних закладів коротший, ніж в інші ВНЗ.

"Враховуючи виключні обставини, викладені у зазначеному листі, Міністерство, як виняток, не заперечує проти прийому вищими навчальними закладами, що належать до сфери управління Міністерства культури, заяв вступників у паперовій формі до 20 липня 2016 року включно з подальшим електронним опрацюванням до 25 липня 2016 року", - йдеться у листі.

У МОН зазначають, що для вступу за мистецькими спеціальностями абітурієнтам необхідно брати участь у творчих випробуваннях, які в більшості мистецьких вишах планувалося розпочати вже 18 липня і закінчити до 21 липня.

Відтепер, приймальні комісії вищих навчальних закладів Міністерства культури зможуть до 25 липня завантажити дані всіх паперових заяв від абітурієнтів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Прийняття рішення про подовження терміну проведення творчих конкурсів залишається за вищими навчальними закладами.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини