Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 22:17:11

Черговий семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги

19.04.2012   06:20Агенцiя

Днями у приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відбувся черговий семінар для СГД юридичних та фізичних осіб, присвячений роз’ясненню положень Податкового кодексу України (з урахуванням внесених змін) з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств, місцеві податки і збори.

Начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, відкриваючи семінар, нагадала, що у даний момент у країні проходить кампанія “Декларування – 2012” та поінформувала присутніх про можливість отримати значний обсяг інформації щодо оподаткування на веб-сайтах податкових органів, сторінок журналу “Вісник податкової служби України”.

Начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб розповіла присутнім основні правила нарахування ПДФО. При цьому вона звернула увагу на окремі вимоги щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році.

Також слухачів ознайомили з наказами – податковими роз’ясненнями, які останнім часом були прийняті ДПС України стосовно податку на додану вартість. Окремо були висвітлені питання щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному центрі податкових накладних, реєстрації юридичних осіб платниками податку на додану вартість.

Обговорили переваги подання податкової звітності мережею Інтернет.
Присутніх поінформували про нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, яка буде подаватися платниками податків за результатами першого кварталу 2012 року, а також зі Спрощеною податковою декларацією, яку за результатами першого кварталу 2012 року будуть подавати підприємства, що застосовують нульову ставку податку на прибуток згідно пункту 154.6 Податкового кодексу України. Крім того, бухгалтерів було ознайомлено з тими податковими роз’ясненнями – наказами ДПС України, які стосуються податку на прибуток.

Також надано було роз’яснення щодо заповнення декларації з екологічного податку та збору за спеціальне використання води.

Семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги, оскільки це спільний захід на якому одні намагаються отримати більше знань з питань оподаткування, а інші – надати якомога більше таких знань для уникнення можливих помилок платниками податків, адже від цього залежить наповнення бюджету України.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини