Безпечний відпочинок на воді
У оздоровчому санаторії «Дружба» співробітниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведене заняття на тему «Безпека на воді». В ньому брали участь вихованці санаторію – діти початкових класів м. Чернігова.
Безпечна поведінка на воді доречна не тільки через купальний сезон, а й тому що в «Дружбі» є басейн, в якому діти щодня купаються.
Своє заняття представники Центру розпочали із загадок про воду, які діти дуже активно та швиденько розгадали.
Була наведена статистика по загибелі на водних ресурсах Чернігівської області за останні два тижні. Хоча діти і досить малого віку, але вони віднеслися до цього з інтересом та увагою.
Потім, з допомогою наочних матеріалів з правил поведінки на воді, вихованці санаторію прийняли активну участь в їх обговоренні, і тим самим закріпили свої знання по цій темі.
Велику зацікавленість викликали матеріали в періодичних виданнях про дітей, які рятують життя інших в нестандартних ситуаціях на воді.
Це заняття показало, що діти досить обізнані в правилах поведінки на воді, адже вони дуже активно відповідали на всі поставлені запитання.
По завершенню, співробітники Центру побажали дітям яскравих та безпечних канікул.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.