Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:31:58

Проведено підвищення кваліфікації державних реєстраторів та прийом громадян в Коропському районі

14.07.2016   07:33

13 липня з метою надання методичної допомоги працівникам суб’єктів державної реєстрації – Коропської районної державної адміністрації та Коропської селищної ради спеціалісти Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області здійснили виїзд до смт Короп Чернігівської області.

Під час візиту було проведено робочу зустріч з головою та керівником апарату Коропської районної державної адміністрації, на якій обговорювалися організаційні та проблемні питання роботи з напрямків державної реєстрації бізнесу та нерухомості.

Працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світланою Федчун та Надією Розсошко було проведено стажування державних реєстраторів Коропського району з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців.

Також Світлана Федчун провела бесіду з працівниками Центру надання адміністративних послуг Коропської районної державної адміністрації з приводу прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації нерухомості.

Крім того, співробітники Управління державної реєстрації взяли участь в прийомі громадян, під час якого спільно з державними реєстраторами надали консультації громадянам з питань державної реєстрації, зокрема, щодо реєстрації об’єкта нерухомого майна, що створюється шляхом поділу, а також щодо реєстрації припинення юридичної особи в результаті реорганізації шляхом приєднання.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини