Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:32:43

Проведено навчання спеціалістів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12.07.2016   09:18Агенцiя

11 липня у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області проведено навчання спеціалістів Менського, Ніжинського, Чернігівського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які будуть виконувати функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Засідання за «круглим столом» розпочав в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков, який розповів присутнім про новації у сфері реєстрації громадських формувань, зокрема в частині належного виконання місцевими центрами БВПД функцій з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Керівник управління юстиції детально зупинився на загальних засадах та процедурних питаннях проведення державної реєстрації громадських формувань, акцентувавши увагу на пакеті документів, необхідних для проведення державної реєстрації, повноваженнях в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, строках розгляду документів, поданих на державну реєстрацію, оплатності послуг за державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо.

Начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олена Ромашко розповіла про документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення громадської організації та громадської спілки.

По закінченню заходу спеціалістам центрів були роздані методичні рекомендації для Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги стосовно прийняття документів у сфері державної реєстрації громадських формувань до відома та використання в роботі.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини