Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 23:22:29

Як співпрацювати з народним депутатом на окрузі?

04.07.2016   12:07Агенцiя

У Чернігові відбувся тренінг «Депутати під контролем громадян: як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати внесок у їх вирішення?»

Організатором заходу виступила фундація «Відкрите суспільство». Тренінг проводився в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» за Програмою USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво».

Навчання було спрямоване на налагодження ефективної співпраці громадянського суспільства на виборчих округах із народними депутатами, які обрані мажоритарно або закріплені, як «списочники», за виборчим округом від фракції Верховної Ради України.

З учасниками тренінгу протягом двох днів спілкувались Сергій Панцир – керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА, Леся Шевченко – президент Фундації «Відкрите суспільство», Іван Сікора – керівник проекту.

Апробацію проходила нова методика оцінки внеску народного депутата у вирішення проблем округу. Розглянуто також питання основ фінансово-бюджетного аналізу національної, регіональної та місцевої політики. Крім того, учасники заходу ознайомилися із документами, які регулюють регіональний та місцевий розвиток.

Матеріали тренінгу у друкованому вигляді представлені в кабінеті місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради.

Нова методика оцінки діяльності народного депутата в окрузі згодом буде розміщення на сайті обласної ради, аби користувачі мали змогу самостійно оцінити реальний вклад народних обранців у вирішення проблем наших виборчих округів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.