Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 19:27:49

Тривають збори з сержантами оперативного командування "Північ"

02.07.2016   10:11

На базі 1-ї окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування «Північ», що в селищі Гончарівське, проходять навчально-методичні збори з головними сержантами окремих підрозділів та частин цього органу військового управління.

Близько 200 військовослужбовців-контрактників вдосконалюють свої теоретичні знання та практичні навички з різних предметів бойової підготовки, а також тренуються керувати підлеглими.

За словами керівника зборів командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Олександра Локоти, саме від якісної підготовки сержантського складу оперативного командування та взірцевого виконання ними службових обов’язків і наказів командирів залежить боєздатність підрозділів і частин в умовах сьогодення.
— Сержант повинен впевнено діяти під час смертельної небезпеки, а також навчити ввірений йому особовий склад, щоб уникнути втрат на полі бою, — зазначає командувач.

Навчальні місця організували як у танковій бригаді, так і на військовому полігоні. Офіцери-організатори заходу розповідають, що головний акцент цього разу зроблений на практичній складовій. Відтак близько двох третин навчального часу відведено заняттям у полі, де сержанти та старшини поглиблюють власні знання, методичні та практичні навички, відточені під час перебування у районі АТО.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression