Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 11:50:48

Умовно засуджених вчили шукати роботу

10.06.2016   10:31Агенцiя

9 червня в Щорському РЦЗ відбувся тренінг на тему «Подолаємо разом життєві перешкоди на шляху до успіху» для умовно засудженої молоді.

Участь у заході взяли представники центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та кримінально-виконавчої інспекції.

Учасників тренінгу навчали тренувати волю та контролювати емоції, усувати конфліктні ситуації, організовувати дозвілля. Були з’ясовані основні причини скоєння правопорушень та злочинів молоддю.
Серед факторів присутні насамперед називали незайнятість, а також зловживання алкоголем, слабкі соціальні та сімейні зв’язки, відсутність позитивної життєвої позиції, асоціальне коло спілкування.

Фахівець Щорського РЦЗ Тетяна Кримська ознайомила учасників заходу з ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості, зокрема з можливістю професійного навчання, сприянням у започаткуванні власної справи, залученням до громадських та інших робіт.

Щоб досягти успіху при пошуку роботи, треба використовувати всі можливі джерела інформації, вміти правильно писати резюме та презентувати себе роботодавцю. Робити це присутні вчилися на тренінгу.

Корисними стали поради про поширені помилки під час пошуку роботи. Учасники заходу визначали зовнішні та внутрішні перешкоди, які заважають їм у працевлаштуванні, шукали можливі шляхи їх подолання, аналізували свої уміння і навички, а також ділилися планами на майбутнє та найближчий час.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини