Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 12:02:22

Свято Останнього дзвоника в опорній школі Городні. В гостях – голова ОДА

28.05.2016   09:09

27 травня, українські школярі, їхні родини й наставники відзначили свято Останнього дзвоника. Гостем заходу з цієї нагоди в Городнянській районній гімназії став голова ОДА Валерій Куліч.

Програма традиційної урочистої «лінійки» в своїй основі складалася з таких само традиційних елементів: щирі слова вдячності учнів учителям, емоційні напутні промови наставників, квіти, художні номери і, власне, останній дзвоник. Та, попри класичний стандарт свята, дещо виокремлювало його серед інших.

Городнянська районна гімназія – є опорною школою. Через це та завдяки ініціативності адміністрації закладу і району, підтримці голови облдержадміністрації Валерія Куліча і народного депутата-представника інтересів городнянців у Верховній раді Анатолія Євлахова, «лінійка» відбулася на ґанку реконструйованого напередодні приміщення, а подарунком до свята став новий шкільний автобус.

– Вітаю в першу чергу випускників із останнім дзвоником, адже після нього для вас відчиняються двері у доросле життя. Бажаю вам упевненості в собі та успіхів у вступній кампанії, щоб ви гідно представили свою гімназію, яка є потужним навчальним закладом і дає дійсно високий рівень знань, про що свідчить кількість призерів та переможців олімпіад і конкурсів, – звернувся до присутніх голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч. – Дійсно, існує багато проблем в освітній галузі загалом і на Городнянщині зокрема. Найбільша з них – малокомплектні школи. Проблема загострена ще й тим, що довгі роки її розв’язання відтягувалося. Із 587 шкіл Чернігівщини більше 160 – малокомплекті, такі, в яких у середньому навчається 30 – 40 дітей. Безумовно, що за таких умов у таких школах рівень якості надаваних знань є дуже низьким. Тому звертаюся і до педагогів, і до батьків – ми не маємо права забирати майбутнє у наших дітей, наше завдання – дати їм якісну освіту. А зробити це можна виключно у таких закладах, як той, у якому ми сьогодні перебуваємо.

Наголошую, що метою не є лише закриття малокомплектних шкіл. У комплексі з цим ми маємо показати, в якій школі будуть учитися діти, побачити і впевнитися, що вона даватиме вищий рівень знань. І, безумовно, держава має забезпечити потужну базу для таких шкіл і комфортний підвіз до них дітей.

Тому сьогодні, користуючись нагодою, хочу передати вам цей прекрасний шкільний автобус. Завдяки спільним зусиллям цьогоріч уже придбано шість автобусів і ще 34 буде закуплено протягом року. Отже цю роботу ми продовжуємо і, передаючи ключі, бажаю дітям Городнянщини, щоб цей автобус став у нагоді та привіз вас до якісних знань, – із такого змісту промовою звернувся до городнянців Валерій Куліч.

Народний депутат України Анатолій Євлахов, зокрема, відзначив, що для нього сьогодні – великий день, бо нарешті гімназія виглядає достойно, як сучасний навчальний заклад, а учні навчаються у нормальних умовах. Нардеп запевнив, що роботи буде продовжено й надалі: «Ми не зупиняємося на цьому. Адже, незважаючи на тяжкі часи, які зараз переживає наша держава, якщо правильно витрачати кошти – на об’єкти, а не на кишені чиновників, то можна ще дуже багато чого збудувати не лише у Городні, а і в усій Україні».

– Сьогодні дійсно історична дата, адже завершено будівництво нашого приміщення. Сьогодні ж ми отримали гарний подарунок – красень-автобус, який, служитиме для того, щоб забезпечити рівний доступ учнів до освіти, – сказав директор Городнянської районної гімназії Михайло Федоренко.

Після того, як пролунав останній дзвоник і урочисті заходи було завершено, гості гімназії разом із директором і делегацією учнів вирушили у перший рейс нового шкільного автобуса, щоб спільно вшанувати героїв-захисників Батьківщини, поклавши квіти до пам’ятників городнянцям, загиблим у бойових діях на сході країни.

Повернувшись, голова ОДА, народний депутат, керівники міста і району отримали змогу поспілкуватися з освітянами в ході огляду приміщення гімназії для визначення об’єму подальших робіт із поліпшення бази закладу.

Крім того, у п’ятницю 27 травня Валерій Куліч відвідав Городнянську центральну районну лікарню та відділ екстреної медичної допомоги, принагідно обговоривши з управлінцями медичних закладів та керівниками району шлях реорганізації мережі лікарняних установ для підвищення ефективності системи та якості надаваних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: відновилися ремонтні роботи на Валу. Завершити їх планують до червня

Чернігів: відновилися ремонтні роботи на Валу. Завершити їх планують до червня 12:01

У Чернігові днями відновилися роботи на території нижньої частини Валу (на ділянці від вул. Серьожнікова до вул. Музейної).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 192 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 192 особи 11:57

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 15 квітня в області щеплено першою дозою 7603 особи, з них: вакциною AstraZeneca — 7586 та вакциною CoronaVac — 17.

Анна Коваленко про модернізацію мережі закладів освіти в області. ВІДЕО

Анна Коваленко про модернізацію мережі закладів освіти в області. ВІДЕО 11:54

14 квітня голова облдержадміністрації Анна Коваленко розповіла про об’єкти освітньої сфери, які будуватимуться чи реконструюватимуться в області за програмою Президента України «Велике будівництво» у 2021 році.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:40

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:22

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 квітня по 8:00 15 квітня 2021 року.