Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 16:52:16

Учасників ЗНО 5 травня пускатимуть без перепусток

05.05.2016   11:16Агенцiя

У зв'язку із нестабільною роботою опції «Інформаційна сторінка» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, за допомогою якого учасники ЗНО мають роздрукувати запрошення-перепустки для участі у тестуванні, в Українському центрі оцінювання якості освіти ухвалено рішення, що учасників ЗНО 5 травня допускатимуть до пункту без перепусток. Про це повідомили у прес-службі УЦОЯО.

«Для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури обов’язковими документами є паспорт та сертифікат. Запрошення-перепустка прискорює процедуру допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, але, як виняток, 5 травня учасник може бути допущений до пункту без неї», - йдеться у повідомленні УЦОЯО.

Тим учасникам зовнішнього оцінювання, які не змогли завантажити запрошення-перепустку та дізнатись адресу пункту проведення ЗНО з української мови і літератури, необхідно звертатись до регіонального центру оцінювання якості освіти, у якому вони реєструвались.

4 травня учасники ЗНО скаржились на неможливість роздрукувати запрошення на тестування з сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

5 травня - ЗНО з української мови і літератури.

Останні новини Чернігівщини

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

«Діалог із громадами»: представники ТГ Чернігівщини звернулися до міністра охорони здоров'я 16:13

Відбулася друга зустріч «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити та керівниці Офісу Конгресу Лілії Пашинної. Цього разу говорили про медицину. Доєднався міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40

Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини