Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 19:38:07

Проведено обласний семінар для працівників служб у справах дітей області

27.04.2016   17:09Агенцiя

26-27 квітня у приміщенні Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського проходить семінар-нарада для начальників служб у справах дітей Чернігівської області на тему «Захист прав, свобод та законних інтересів дітей в умовах збройного конфлікту».

Даний захід було організовано Службою у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулась начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько, яка окреслила основні проблемні питання у сфері захисту прав дитини та озвучила пріоритетні напрямки розвитку сфери в найближчий період.

Програма семінару є дуже змістовною та передбачає розгляд таких питань: організація роботи із соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; теоретичні та практичні аспекти соціального захисту внутрішньо переміщених дітей; практичні аспекти захисту прав дитини в судових засіданнях; здійснення соціального захисту дітей в умовах децентралізації влади тощо.

Крім цього, учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з нормативно-правовим забезпеченням захисту житлових та майнових прав дітей, законодавчими засадами захисту дітей під час відчуження та набуття житла або майна та діяльністю центрів надання безкоштовної правової допомоги, для висвітлення яких запрошені представники Головного територіального управління юстиції області та Регіонального центру безкоштовної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі 10:13

Водойми області тільки-но почали вкриватися льодовим покровом, а любителі вже вийшли на зимову риболовлю. На жаль, люди іноді не замислюються, що така безпечність може коштувати їм життя. Тож, щоб запобігти нещасним випадкам на водоймах співробітники Корюківського районного відділу Головного управління ДСНС провели профілактично-інформаційний рейд.

Мистецький початок грудня

Мистецький початок грудня 10:06

Перший зимовий місяць у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка обіцяє бути насиченим різноманітними культурно-мистецькими заходами. Це і передсвяткові концертні програми, і прем’єра казки та інтермедії для дітей біля Новорічної ялинки, і поновлені вистави діючого репертуару театру.

 Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів»

Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів» 09:57

6 грудня о 20:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів вийде друга частина документального фільму «Битва за Чернігів».

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події,  зареєстровані на території  області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані на території області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 15 пожеж,та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.