Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 20:06:30

Відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Основні напрями стратегії прориву регіонального розвитку"

27.04.2016   09:21Агенцiя

26 квітня в приміщенні Чернігівського інституту ім. Героїв Крут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональної Академії управління персоналом» вже традиційно відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Основні напрями стратегії прориву регіонального розвитку».

У її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова і Києва, науковці науково-дослідних установ, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, зарубіжні наукові фахівці.
 
Із вступним словом до учасників наукового заходу звернувся директор Чернігівського інституту МАУП - кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович. Він розкрив основні напрямки роботи учасників конференції, вказав на важливість питань, що винесені на обговорення, та побажав усім плідної роботи.

Виступи учасників були згруповані за трьома напрямами, а саме:

- Секція І. «Моделювання стратегічних змін регіонального розвитку: синергія та довгостроковий успіх». З даної тематики були запропоновані наступні виступи:
1. Створюючи майбутнє, успішно впроваджуйте бізнес-ідеї. - Клаус Шефер, доктор-інженер технічних наук, професор Технічного рурського університету Бохума, віце-президент концерну «Оерлікон-Бармаг». Клаус Шефер розповів про особливості діяльності компанії Oerlikon Group, продукцію та бізнес-моделі, менеджмент інновацій та інжиніринг по створенню вартості. Інновація – це не випадковість, це концепція розвитку, стратегія і менеджмент.
2. Стратегії регіонального управління підприємствами державного сектору економіки. - Петраков Ярослав Валерійович, кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту ЧНТУ. Доповідач звернув увагу присутніх на проблеми регіонального управління підприємствами державного сектору економіки.
3. Закріплення кадрів і мотивація персоналу при складній сфері діяльності на прикладі надання інжинірингових послуг. - Дітмар Єнке, виконуючий директор ВВ Engineering GmbH, який зазначив, що проблемі адаптації та навчанню проектантів в Германії приділяється велика увага, оскільки лише кваліфікований персонал спроможний успішно виконувати поставлені перед ним завдання. На прикладі надання інжинірингових послуг ВВ Engineering GmbH він розкрив методи закріплення кадрів та мотивації персоналу.
4. Специфіка сучасного етапу транснаціоналізації економіки України. - Гонта Олена Іванівна, доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ. В умовах глобалізації та входження України  до Євросоюзу транснаціоналізація економіки нашої країни є складним і довготривалим процесом, головною метою якого є створення умов для розвитку нашої країни як учасника світової економіки. Було розглянуто проблеми цього надскладного процесу для України та шляхи їх вирішення.

- Секція ІІ. «Організаційно-правові аспекти модернізації управління регіонального розвитку». У цьому напрямку була представлена доповідь «Досудова пробація як напрямок забезпечення кримінально-процесуальної діяльності» Звенигородського Олександра Михайловича, кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії державної пенітенціарної служби. Він зупинився, зокрема, на проблемах законодавства щодо досудової пробації в рамках реформи судової системи України, без проведення якої також неможливий подальший успішний розвиток нашої держави.

- Секція ІІІ. «Проблеми розвитку соціально-гуманітарної сфери регіону». За даним напрямом учасникам конференції було запропоновано доповідь Євменчук Оксани Віталіївни, кандидата історичних наук, доцента МАУП, м. Київ, на тему: «Регіональні аспекти побудови громадянського суспільства в Україні». Доповідач звернула увагу присутніх на проблематику регіонального управління і запропонувала ряд напрямків для їх розв’язання.

Із заключним словом виступив директор Чернігівського інституту МАУП Мурашко Микола Іванович. Він подякував усіх присутніх за цікавий діалог, що склався між учасниками конференції. Головний підсумок роботи конференції – це те, що сьогодні були розглянуті надважливі питання стратегічного економічного розвитку України, які дозволять зробити прорив в економіці країни. Потрібно розуміти, в якому напрямку має рухатись Україна як учасник світових економічних процесів, які реформи мають відбутися в політичному, адміністративному та економічному житті нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повідомила про підозру жінці, яка крала квіти на кладовищі

Прокуратура повідомила про підозру жінці, яка крала квіти на кладовищі 19:45

Чернігівською окружною прокуратурою повідомлено про підозру мешканці одного з сіл Чернігівського району та області за фактом незаконного заволодіння предметами з могили військовослужбовця

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі 10:13

Водойми області тільки-но почали вкриватися льодовим покровом, а любителі вже вийшли на зимову риболовлю. На жаль, люди іноді не замислюються, що така безпечність може коштувати їм життя. Тож, щоб запобігти нещасним випадкам на водоймах співробітники Корюківського районного відділу Головного управління ДСНС провели профілактично-інформаційний рейд.

Мистецький початок грудня

Мистецький початок грудня 10:06

Перший зимовий місяць у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка обіцяє бути насиченим різноманітними культурно-мистецькими заходами. Це і передсвяткові концертні програми, і прем’єра казки та інтермедії для дітей біля Новорічної ялинки, і поновлені вистави діючого репертуару театру.

 Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів»

Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів» 09:57

6 грудня о 20:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів вийде друга частина документального фільму «Битва за Чернігів».

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.