Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 06:06:25

Стартував миротворчий проект для української і російської молоді

26.04.2016   15:37Агенцiя

Проект «Молоді голоси за мир», який розпочинає діалог між активною молоддю України та Російської Федерації, стартував з ознайомчого семінару.

Зустріч учасників та експертів відбулася 13-17 квітня у Вільнюсі на базі Білоруського Дому прав людини (у вигнанні). В рамках семінару його учасники отримали базові знання щодо прав людини та миротворчості у поствоєнних суспільствах (на прикладі країн Балканського півострова).

Молоді активісти вчилися спільно ухвалювати рішення у спірних ситуаціях, дискутували про зв’язок між миротворчістю та правами людини і разом відвідали вільнюський Музей Голокосту та Музей жертв геноциду (КДБ ).

Мета проекту - підготувати молодих людей з України та Росії, що мають досвід громадської активності, до самостійної реалізації спільних проектів, спрямованих на діалог та взаєморозуміння між молоддю двох країн.

Його адмініструють і реалізують Освітній дім прав людини в Чернігові за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі), Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ / ОБСЄ), Української Гельсінської спілки з прав людини, Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху і Будинок прав людини – Воронеж) за підтримки Норвезького Гельсінського комітету.

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.