Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 01:35:21

"Сорочинський ярмарок" вирував у ліцеї 22 Чернігова

23.04.2016   08:59

Літературно-музична композиція «Сорочинський ярмарок» була представлена на суд глядачів у Чернігівському ліцеї № 22. Її підготували учителі української мови та літератури Клюй О.І. та Житник І.В. у рамках декади методичного об’єднання вчителів філологічного профілю й естетики.

Щороку подібні заходи проводяться в ліцеї з метою збереження українських звичаїв, обрядів, традицій, музичного фольклору, народного гумору.

На святі вдало були поєднані сценки з народного життя, уривки з п’єси М. Старицького «За двома зайцями», пісні «Сорочинський ярмарок», «Сало», «Як у нас на Україні», уривок із кінофільму «Весілля в Малинівці».

Неперевершеними акторами й співаками були учні 9-10 класів: Богдан Лисенко, Микола Ткаченко, Артем Арсеньєв, Олена Жадан, Оксана Гріхно, Владислав Конотопець, Єлизавета Сердюк, Анастасія Луговська, Єлизавета Репіна, Анна Докіна, Поліна Клюй, Анна Михієнко.

Цікавим утіленням в образ була гра учня 9-б класу Данила Коцура та учня 9-а класу Павла Симонова. Розвеселили присутніх і цигани, учні 11-х класів Теоман Йаман і Анна Собко, які потрапили на свято, щоб поворожити гостям і ненароком украсти порося.

А наша знайома Вірка Сердючка, учениця 10-б класу Тетяна Шарило, була «the best» у своєму образі. Дівчата–продавчині Вікторія Каспаренко, Ольга Дорошенко, учениці 10-а класу, пропонували купити щедрий урожай, зібраний працьовитими руками. Це й картопля, і морква, і часник, і цибуля, і калина, і навіть гарбузи.

На ярмарок поспішав і Стецько, учень 10-б класу Олександр Махарадзе, щоб купити там собі трішки розуму. Не обійшлося на ярмарку й без гуморески П. Глазового «Винахідливий кум», яку майстерно виконав Владислав Шаповаленко.

Ведучими дійства були Дмитро Сидоренко та Єлизавета Соколова. Величезне задоволення отримали від заходу всі: керівники, учителі, учні, гості та батьки.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини