Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 02:27:04

"Сорочинський ярмарок" вирував у ліцеї 22 Чернігова

23.04.2016   08:59

Літературно-музична композиція «Сорочинський ярмарок» була представлена на суд глядачів у Чернігівському ліцеї № 22. Її підготували учителі української мови та літератури Клюй О.І. та Житник І.В. у рамках декади методичного об’єднання вчителів філологічного профілю й естетики.

Щороку подібні заходи проводяться в ліцеї з метою збереження українських звичаїв, обрядів, традицій, музичного фольклору, народного гумору.

На святі вдало були поєднані сценки з народного життя, уривки з п’єси М. Старицького «За двома зайцями», пісні «Сорочинський ярмарок», «Сало», «Як у нас на Україні», уривок із кінофільму «Весілля в Малинівці».

Неперевершеними акторами й співаками були учні 9-10 класів: Богдан Лисенко, Микола Ткаченко, Артем Арсеньєв, Олена Жадан, Оксана Гріхно, Владислав Конотопець, Єлизавета Сердюк, Анастасія Луговська, Єлизавета Репіна, Анна Докіна, Поліна Клюй, Анна Михієнко.

Цікавим утіленням в образ була гра учня 9-б класу Данила Коцура та учня 9-а класу Павла Симонова. Розвеселили присутніх і цигани, учні 11-х класів Теоман Йаман і Анна Собко, які потрапили на свято, щоб поворожити гостям і ненароком украсти порося.

А наша знайома Вірка Сердючка, учениця 10-б класу Тетяна Шарило, була «the best» у своєму образі. Дівчата–продавчині Вікторія Каспаренко, Ольга Дорошенко, учениці 10-а класу, пропонували купити щедрий урожай, зібраний працьовитими руками. Це й картопля, і морква, і часник, і цибуля, і калина, і навіть гарбузи.

На ярмарок поспішав і Стецько, учень 10-б класу Олександр Махарадзе, щоб купити там собі трішки розуму. Не обійшлося на ярмарку й без гуморески П. Глазового «Винахідливий кум», яку майстерно виконав Владислав Шаповаленко.

Ведучими дійства були Дмитро Сидоренко та Єлизавета Соколова. Величезне задоволення отримали від заходу всі: керівники, учителі, учні, гості та батьки.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.