Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 09:29:05

У Чернігові проходить фінал конкурсу "Учитель року – 2016" серед істориків

18.04.2016   18:41Агенцiя

Урочистості, присвячені відкриттю третього, заключного, туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія», відбулися 14 квітня у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Двадцять п’ять найкращих вчителів історії з усіх регіонів України будуть демонструвати свою майстерність, кмітливість, ерудицію, завзяття і бажання перемогти у Конкурсі.

Гостей та учасників Конкурсу привітала заслужена артистка України Марина Гончаренко музичною композицією «Чернігів».

Представники  Львівської,  Донецької,  Херсонської та Сумської областей вшанували пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів на древньому Валу.

Заступник голови – керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова звернулася до конкурсантів із вітальним словом та побажала фаховому журі плідної та злагодженої роботи, а учасникам — творчої наснаги, професійних здобутків і перемоги. Також висловила надію, що перебування на Чернігівщині залишить у гостей приємні спогади про славне стародавнє місто та запам’ятається яскравими барвами весняних днів.

Присутнім було представлено членів фахового журі Конкурсу.

Учасників заходу привітали Раїса Євтушенко, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, член Центрального оргкомітету Конкурсу, та заступник голови журі — Віктор Мисан, заступник директора з навчальної роботи Рівненського обласного ліцею, заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук.

Урочисту атмосферу свята створили творчі колективи: «Народний художній колектив» – театр танцю «Слов’яни», колектив спортивного бального танцю «Аеліта», капела бандуристів імені Остапа Вересая та Чернігівський академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного Центру фестивалів та концертних програм.

Учасників очікують численні конкурсні випробовування: майстер-класи, тестування з фахової майстерності, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, захист навчальних проектів, проведення  уроку тощо.

У програмі також передбачені культурно-пізнавальні заходи: екскурсії до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», до Антонієвих печер.

Після підбиття підсумків випробувань конкурсантів, 22 квітня 2016 року буде проведено урочисте закриття третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія», на якому відбудеться нагородження переможця, лауреатів та дипломантів.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини