На полігонах Чернігівщині триває бойове злагодження підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України
В селищі Гончарівське бійці одного з батальйонів охорони проходять бойове злагодження.
Майже сто воїнів отримують бойовий вишкіл на загальновійськовому полігоні. Кожен з них має величезний бойовий досвід в зоні проведення антитерористичної операції.
Військові стріляють з автомата Калашникова, автоматичного та ручного гранатометів, озброєння БТРа та метають бойові гранати Здобуті знання та практичні навички будуть їм гідною порадою в бою.
Незабаром бійці вирушать на Схід, де замінять своїх побратимів, які вже декілька місяців виконують бойові завдання.
- В першу чергу, під час підготовки бійців, ми звертаємо увагу на бойовий досвід АТО, - розповідає заступник командира зведеної роти лейтенант Сергій Заєць, - У нас є інструктори, які вже там були і мають неабиякий досвід. На даний момент наша рота вже третій раз виїжджає на Донбас для виконання своїх безпосередніх обов’язків.
Бійці впевнені, що штатна техніка та озброєння будуть служити для них надійним захистом, а бойове злагодження стане недаремно витраченим часом.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.