Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 10:55:14

“Основні аспекти реалізації нового Закону України “Про державну службу” -

06.04.2012   12:53

на таку тему відбулося засідання за “круглим столом” у форматі web-конференції у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в режимі оn-line з Київським міським ЦППК та Миколаївським ЦППК за участю працівників органів місцевої влади, науковців, слухачів підвищення кваліфікації та працівників центрів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Борис Мечинський, директор Миколаївського ЦППК Дмитро Дибченко та заступник директора Центру, магістр державної служби, Петро Підгайний.
Питанням реформування державної служби України з висвітленням нових положень, присвятила свій виступ Шапран Олена Юріївна – начальник відділу кадрової роботи та державної служби Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації.

У ході обговорення нового законодавства начальник управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області, магістр державної служби Ірина Протченко зауважила, що реформа модернізації державного управління переходить на наступний етап – реформування як місцевих державних адміністрацій, так і органів місцевого самоврядування. “На сьогоднішній день важливо створити методологічну базу для комплексного реформування державного управління, враховуючи законодавче врегулювання адміністративних послуг”, – зазначила Ірина Протченко.

Ігор Олійченко, професор кафедри менеджменту та державного управління Чернігівського державного технологічного університету, доктор наук з державного управління розповів про Закон України “Про державну службу” в контексті електронного врядування та визначив переваги і недоліки концепції електронного врядування із врахуванням оптимізації документообігу.

Про оплату праці, заохочення і соціальні гарантії державних службовців повідомив начальник відділу кадрової роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Віктор Сухоруков.

Підбиваючи підсумки роботи, було відзначено надзвичайну актуальність тематики засідання за “круглим столом” та необхідність проведення таких зустрічей у майбутньому.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:41

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 жовтня по 8:00 04 жовтня 2023 року

4 жовтня - цей день в Україні та в світі

4 жовтня - цей день в Україні та в світі 10:39

ДЕНЬ 588 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 588 RUSSIAN AGRESSION

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону

Готовність «Облтеплокомуненерго» та ТЕЦ до старту опалювального сезону 14:58

У Чернігові триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Про це йшла мова під час загальноміської щотижневої наради в муніципалітеті третього жовтня. Як повідомив голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина, його підприємство повністю готове до початку опалювального сезону і розпочне його як тільки протягом трьох днів середньодобова температура буде нижча за +8°C.

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій 14:56

Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту.Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.

Хор Бортнянського — до Дня музики та Дня захисників і захисниць України 14:08

Міжнародний день музики у світі відзначається 1 жовтня. Крім ідеї пропагування музичного мистецтва, це свято покликане сприяти реалізації розвитку культур, а також шанобливого ставлення до естетичних цінностей різних народів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини