Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 17:16:02

Чернігівські школярі змагатимуться за звання "Фінансовий геній-2016"

18.03.2016   10:50Агенцiя

І зможуть виграти до 50 тисяч гривень на освіту

Отримати 50 000 грн на навчання у виші та перевірити рівень своїх економічних знань зможуть випускники будь-якої української школи.
В Україні розпочалася реєстрація учасників олімпіади «Фінансовий геній – 2016», яку проводить національна програма фінансової грамотності «ЮніорБанк». Узяти участь в ній зможе будь-який випускник загальноосвітньої школи не залежно від місця проживання та оцінок у табелі. Щоб поборотися за головний приз – 50 000 грн на навчання у виші, навіть не доведеться вставати з-за столу – перший заочний тур олімпіади проходить онлайн.

«Це унікальна олімпіада, стати учасником якої може будь-хто, – говорить Олена Бжестовська, керівник ЮніорБанку. – Володарем гранта на навчання може виявитися випускник будь-якої школи, міської чи сільської. Окрім того, всі учасники проекту отримають чудовий шанс підготуватися до вступних тестувань з економіки без залучення репетиторів».

Щоб стати учасником олімпіади, потрібно до 24 березня зареєструватися на сайті juniorbank.com.ua. Ще однією умовою участі в проекті є наявність Картки ЮНІОРА. Її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти повинні виконати завдання дистанційного туру (тести та завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи). Після складання тестів і вирішення завдань учасникам «Фінансового генія» будуть нараховуватися конкурсні бали.

Учасниками фінального туру олімпіади, що пройде наприкінці квітня в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську, стануть 20 конкурсантів, які набрали найбільше балів під час першого етапу. Серед фіналістів за підсумками вирішення практичних завдань і кейсів буде визначено переможця року, який отримає головний приз олімпіади.

Прес-служба ПриватБанку в Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.