Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:15:33

Програма освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини "Демократична школа" у Ніжині

12.03.2016   12:41

Програма реалізується Європейським Центром ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії для впровадження системних реформ у сфері середньої освіти та відповідає Плану дій Ради Європи для України на 2016-2018 роки.

Ще на початку грудня на сайті « Освіта ua»було розміщено оголошення- заявка для участі, яке я електронною почтою направила до загальноосвітніх навчальних закладів. Відгукнулася на запрошення до участі Ніжинська ЗОШ І-ІІІст.№ 17. 

Так була сформована команда (за умовами Програми) у складі: представника органу місцевого самоврядування Пономаренко Н.О., директора - Власенко Т.Ф, вчителя Смелянської О.В., члена батьківської громадськості Власенко Л.В.

20 січня із приємністю отримали інформацію про те, що із 250 бажаючих команда з Ніжина пройшла конкурсний відбір Програми "Демократична школа".

1 березня У МОНУ відбулося  відкриття початку дії Програми, учасником якого була директор ЗОШ І-ІІІст№17 Власенко Т.Ф.

У повному складі команда  взяла участь у тренінгу з демократичного розвитку школи із 06 по 11 березня в Києві. А  далі   величезна, але цікава робота по створенню проектів та їх реалізації, співпраця із національними координаторами Програми, цікавими особистостями, вивчення кращого досвіду європейських країн з культури демократії в школах, розробка, апробація та оцінка її моделей.

Перший приїзд тренерів у ЗОШ І-ІІІст № 17 запланований на 31 березня – 1 квітня 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.