Підведені підсумки IV етапу Всеукраїнських олімпіад
Під час весняних канікул з 24 березня по 1 квітня переможці ІІІ обласного туру олімпіад змагалися за дипломи Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, що проходили у різних містах України.
![](/uploads/1979-m.jpg)
Загалом у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 37 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова. Переможцями стали 12 учнів, які отримали 11 дипломів ІІІ ступеня і диплом ІІ ступеня – з французької мови.
За результатами проведення ІV етапу олімпіад учні навчальних закладів міста продемонстрували глибокі знання з наступних предметів: основ економіки, правознавства, педагогіки й психології, інформаційних технологій, іноземних мов, української мови і літератури та російської мови і літератури.
Як повідомили у науково-методичному центрі управління освіти міської ради у поточному навчальному році на Всеукраїнській олімпіаді учні шкіл нашого міста виступили успішніше, виборовши на 2 дипломи більше, ніж у минулому навчальному році, враховуючи, що умови конкурсу цього річ стали значно суворішими.
Нагадуємо: у минулому році учні шкіл Чернігова отримали 10 дипломів, зокрема: 2 дипломи – І ступеня, 4 дипломи – ІІ ступеня та 4 дипломи – ІІІ ступеня.
Отже, переможцями ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році стали:
Яна Лупар, 11 клас, СЗНЗ №1 – диплом ІІ ступеня з французької мови;
Олександр Кезь, 11 клас, ліцей №32 – диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури;
Ольга Карпенко, 10 клас, ЗСШФМП №12 – диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури;
Валентин Білоокий, 10 клас, СЗНЗ №2 – диплом ІІІ ступеня з основ економіки;
Ірина Дасюк, 9 клас, СЗНЗ №2 – диплом ІІІ ступеня з основ економіки;
Дмитро Журко, 9 клас, ЗНЗ №29 – диплом ІІІ ступеня з основ економіки;
Марія Латоніна, 9 клас, СЗНЗ №1 – диплом ІІІ ступеня з англійської мови;
Юлія Венжега, 10 клас, гімназія №31 – диплом ІІІ ступеня з німецької мови;
Владислав Приходько, 10 клас, ЗНЗ №27 – диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій;
Дарина Волеваха, 11 клас, ліцей №22 – диплом ІІІ ступеня з педагогіки й психології;
Анастасія Шванська, 10 клас, ЗНЗ №6 – диплом ІІІ ступеня з основ правознавства.
Ірина Шевчук,, 10 клас, ЗНЗ №27 – диплом ІІІ ступеня з російської мови й літератури.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.