Тиждень філологічного факультету розпочався святом вишиванки. ФОТОрепортаж
Святом вишиванки розпочався тиждень філологічного факультету в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. Кульмінацією святкування став вишиванковий флеш-моб.
Студенти-філологи в черговий раз довели, що вміють шанувати традиції і звичаї не лише факультетські, а й національні. Власне, на свято вони всі прийшли одягнені у вишиті сорочки.
Із самого ранку коридори університету заполонили студенти у святкових вишиванках. Яскраві конкурсні номери змінювали один одного. Студенти завзято танцювали, співали українських пісень, демонстрували моделі вишиванок.
Захід залишив усім на згадку масу позитивних емоцій і вражень.
А студенти переконливо наполягають: вишиванка - це не просто святковий одяг, це - модно, це - зручно, це стильне повсякденне вбрання.
Відділ профорієнтаційної роботи та зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.







