Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:45:15

Основи проектного менеджменту вивчали в Департаменті агропромислового розвитку

03.03.2016   13:13Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар «Основи стратегічного планування сталого розвитку територій та проектного менеджменту» було проведено Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації 2 березня.

Це перше такого роду навчання, проведене для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Учасники семінару з розробки та управління проектами дізналися про актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій; розвиток ресурсної бази громад в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями. Працівники Департаменту ознайомилися з досвідом розробки та управління проектами в Чернігівській області; отримали рекомендації та поради щодо подання заявок на грант.

Значна частина семінару була присвячена практичним аспектам –  опановуванню навичок проектного менеджменту, планування проекту, формування його бюджету та кошторису видатків.

Також викладачі, а це учений секретар Центру, кандидат філософських наук Чабак Людмила, представник ГО «Агентство регіонального розвитку» Олексенко Римма звернули увагу на критерії інноваційності проекту, типові недоліки проектних пропозицій; розповіли про оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.