Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 11:05:07

Основи проектного менеджменту вивчали в Департаменті агропромислового розвитку

03.03.2016   13:13Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар «Основи стратегічного планування сталого розвитку територій та проектного менеджменту» було проведено Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації 2 березня.

Це перше такого роду навчання, проведене для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Учасники семінару з розробки та управління проектами дізналися про актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій; розвиток ресурсної бази громад в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями. Працівники Департаменту ознайомилися з досвідом розробки та управління проектами в Чернігівській області; отримали рекомендації та поради щодо подання заявок на грант.

Значна частина семінару була присвячена практичним аспектам –  опановуванню навичок проектного менеджменту, планування проекту, формування його бюджету та кошторису видатків.

Також викладачі, а це учений секретар Центру, кандидат філософських наук Чабак Людмила, представник ГО «Агентство регіонального розвитку» Олексенко Римма звернули увагу на критерії інноваційності проекту, типові недоліки проектних пропозицій; розповіли про оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги 10:51

Для когось карантин – це період вимушеної бездіяльності, а для когось – можливість розпочати нові цікаві проєкти.

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів 10:46

Є всі підстави для переходу області на другий етап виходу із карантину. Відповідне рішення прийняла 28 травня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області 08:18

28 травня у Чернігівській обласній державній адміністрації пройшов практичний семінар з садівництва та ягідництва. Цей захід об’єднав науковців з Інституту садівництва НААН, виробників плодово-ягідної продукції, фермерів та представників органів влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини