Відвідали відкриття виставки мистецьких робіт "Живопис хрестиком"
Викладачі та студенти Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП були присутні на відкритті авторської виставки мистецьких робіт «Живопис хрестиком» Лариси Іванівни Костенко, організованої літературно-меморіальним музеєм-заповідником М.Коцюбинського.
Майстриня подарувала можливість присутнім ознайомитися з її творчістю – унікальним «хрестиком». Це копітка, наполеглива праця, яка потребує старанності, самовіддачі, тривалого часу. В результаті – на-роджується шедевр.
Це – вишиванки широкого тематичного діапазону, серед яких ікони, пор-трети, пейзажі, абстрактні та алегоричні філософські композиції. За допомогою ниток і голки майстриня створює оригінальні художні полотна.
Студенти з великим захопленням оглядали полотна, оскільки виставка цікава своєю різноманітністю зображуваного, пошуком новаторства в мистецтві, своєю власною палітрою, образністю, любов’ю до рідного навколишнього світу, прагненням творити для народу живописну картину добра.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.