Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:21:07

Щоб засуджені не скоювали після звільнення повторні злочини, в колоніях Чернігівщини їм дають професію, яка користується попитом

02.03.2016   15:25Агенцiя

Відповідно до сучасних вимог, професійне навчання і підготовка засуджених в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводиться з урахуванням результатів моніторингу потреби в робочих кадрах підприємств і організацій Чернігівської області.

На сьогодні в установах виконання покарань Чернігівщини готують робітників з найбільш затребуваними робочими спеціальностями в регіоні -  «швачка», «електрозварювальник», «слюсар» і «муляр».

На підприємстві Чернігівської виправної колонії (№ 44) працевлаштовано понад 120 засуджених, які мають можливість отримати спеціальність в навчальному центрі при виправній установі. Для них створені всі необхідні умови: комп`ютерні класи, навчальні бібліотеки, позакласні гуртки творчості та консультації вчителів та майстрів.

Засуджені, що пройшли навчання в професійно-технічному училищі Прилуцької виховної колонії та навчальному центрі Чернігівської виправної колонії (№ 44), добре знають правила техніки безпеки, технології виробництва та правила роботи з інвентарем та інструментами.

Отримані знання та навички є дуже корисними для громадян, які звільняються з місць позбавлення волі. Адже наявність професії, затребуваної на ринку праці – успішна запорука подальшої ресоціалізації.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.