Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:32:58

Щоб засуджені не скоювали після звільнення повторні злочини, в колоніях Чернігівщини їм дають професію, яка користується попитом

02.03.2016   15:25Агенцiя

Відповідно до сучасних вимог, професійне навчання і підготовка засуджених в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводиться з урахуванням результатів моніторингу потреби в робочих кадрах підприємств і організацій Чернігівської області.

На сьогодні в установах виконання покарань Чернігівщини готують робітників з найбільш затребуваними робочими спеціальностями в регіоні -  «швачка», «електрозварювальник», «слюсар» і «муляр».

На підприємстві Чернігівської виправної колонії (№ 44) працевлаштовано понад 120 засуджених, які мають можливість отримати спеціальність в навчальному центрі при виправній установі. Для них створені всі необхідні умови: комп`ютерні класи, навчальні бібліотеки, позакласні гуртки творчості та консультації вчителів та майстрів.

Засуджені, що пройшли навчання в професійно-технічному училищі Прилуцької виховної колонії та навчальному центрі Чернігівської виправної колонії (№ 44), добре знають правила техніки безпеки, технології виробництва та правила роботи з інвентарем та інструментами.

Отримані знання та навички є дуже корисними для громадян, які звільняються з місць позбавлення волі. Адже наявність професії, затребуваної на ринку праці – успішна запорука подальшої ресоціалізації.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ