Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:08:46

Основи стратегічного планування сталого розвитку територій: розробка та управління проектами

02.03.2016   08:03Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань розробки та управління проектами проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 1-3 березня. Участь у заході беруть голови територіальних громад Чернігівської області.

Керівники місцевого самоврядування дізнаються про актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій; засади транскордонного співробітництва; просування експортного потенціалу області та забезпечення розвитку ТКС.
Водночас йтиметься про розвиток ресурсної бази органів місцевого самоврядування в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями.

В контексті положень Угоди про асоціацію України з ЄС обговорюватимуться загрози та виклики для українських дрібних сільгоспвиробників; дії місцевої влади у розвитку сільських територій та значення презентації території як одного з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій.

Також висвітлюватимуться правові аспекти діяльності сільських рад; питання щодо фінансів органів місцевого самоврядування та особливості здійснення закупівель за бюджетні кошти.

Очільники територіальних громад ознайомляться з досвідом розробки та управління проектами в територіальній громаді (проекти «Розвиток місцевого самоврядування. Заміна газового котла на твердопаливний», «реконструкція мереж вуличного освітлення»); отримають рекомендації та поради щодо подання заявок на грант.

Учасники семінару опановуватимуть засади проектного менеджменту, планування проекту, формування його бюджету та кошторису видатків.

Вони звернуть увагу на критерії інноваційності проекту, типові недоліки проектних пропозицій; дізнаються про управління ризиками, оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.