Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 05:39:00

Чернігівців запрошують взяти участь у конкурсі аудіоподкастів на тему співпраці України та ЄС

18.02.2016   16:21Агенцiя

З 9 лютого до 25 квітня триває прийом робіт для участі у конкурсі аудіоподкастів на тему співпраці України та ЄС. Конкурс відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» від Представництва ЄС в Україні.

Подкаст – це коротка аматорська радіопрограма. До участі приймаються аудіо записи в форматах репортажу, аналітики, інтерв’ю або інших. Ви вільні у виборі жанру. Головне – розкрити тему зв’язку між Україною та Європою.
Незалежно від зайнятого місця, усі учасники конкурсу отримають сувеніри від Представництва ЄС. Найкращий подкастер отримає спеціальний приз.

Вимоги до аудіозаписів:
•    Тривати менше 10 хвилин;
•    Бути оригінальним та не використовувати чужу інтелектуальну власність;
•    Відповідати тематиці співпраці України та ЄС.

Як буде проходити конкурс:

1. З 9 лютого до 25 квітня  2016 року запишіть подкаст, завантажте його на сервіс SoundCloud.com і надішліть посилання через реєстраційну форму на сайті Euroquiz.org.ua. Учасникам конкурсу має бути від 22 до 30 років.
2. З 26 квітня до 31 травня  2016 року незалежні члени журі з числа радіоведучих та працівників Представництва ЄС прослухають усі подкасти і оберуть найкращу роботу.

Переможця буде оголошено до 15 червня.

3. У червні під час церемонії нагородження найкращий аудіоподкастер отримає приз.

Детальна інформація та реєстрація учасників на сайті http://euroquiz.org.ua/audio-contest.

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34, 044 592 8669  чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua .

Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

До теми:

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.