Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 02:21:46

Відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між ЧНТУ та Державним концерном "Укроборонпром"

11.02.2016   17:07Агенцiя

8 лютого в стінах ЧНТУ відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Державним концерном "Укроборонпром".

Співпраця в рамках угоди передбачає проведення спільних робіт для підприємств Державного концерну "Укроборонпром".

Державний концерн "Укроборонпром" на заході представляли Стеценко О.О., генерал-майор, к.т.н., заступник генерального директора та Василенко О.В., генерал-майор, к.т.н.

Від Університету у заході взяли участь ректор Шкарлет С.М., перший проректор Новомлинець О.О., директори інститутів, декани факультетів та завідувачі кафедр.

«На сьогодні держава вкрай потребує об’єднання зусиль університетської освіти з виробництвом задля створення сильної армії» - відзначив Олександр Олексійович Стеценко.

Підтримуючи думку заступника генерального директора Державного концерну "Укроборонпром", Сергій Миколайович Шкарлет додав, що встановлене партнерство буде плідним, оскільки сприятиме впровадженню науково-технічних розробок університету та посиленню обороноздатності України.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини