На базі Ніжинської міськради проводились навчання з перевірки антитерористичної захищеності
На базі Ніжинської міськради відбулись учбові навчання, організовані координаційною групою Антитерористичного центру при УСБУ в Чернігівській області.
Під час навчань перевірялись дії адміністрації та працівників установи у разі отримання інформації про загрозу або вчинення дій з ознаками терористичного акту, а також у разі виявлення предметів, які викликають підозру.
За результатами навчань було проведено детальний аналіз змодельованої ситуації, проаналізовано виявлені проблемні питання та наголошено на необхідності удосконалення антитерористичної захищеності об’єкту. Крім того, з керівництвом міськради було узгоджено алгоритм першочергових дій у разі виникнення подібних ситуацій, а також порядок інформування правоохоронних органів та спеціальних служб.
Управління Служби безпеки України в Чернігівській області звертається до жителів Чернігова та області з проханням повідомляти інформацію щодо виявлення вибухових пристроїв, підозрілих предметів поблизу адміністративних установ органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій та місцях масового перебування людей, намірів здійснення терористичної, сепаратистської, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності. Телефон «гарячої ліній» - (0462) 676-208. Інформація, що надійде, обов’язково буде перевірена.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.