Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 21:09:29

Пошук роботи – це стрес для багатьох людей. Пошук після тривалої перерви – стрес удвічі більший

15.01.2016   15:03

Щоб допомогти безробітним подолати його, сформувати активну позицію на ринку праці та впевненість у собі, 14 січня в Борзнянському районному центрі зайнятості було проведено тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі. Участь у заході взяли 14 безробітних, які вже понад півроку ніде не працюють.

На початку тренінгу присутні презентували себе, розповівши про свою попередню трудову діяльність, особисті інтереси, уявлення про бажану роботу.

Оскільки люди, які тривалий час не мають роботи, втрачають свої професійні якості, внаслідок чого їм важко реалізувати себе на ринку праці, під керівництвом фахівця служби зайнятості безробітні провели аналіз власних умінь та навичок, щоб переконатися, чи відповідає поставлена ціль їх здібностям.

Присутнім також було запропоновано виконати вправу на визначення зовнішніх та внутрішніх перешкод, які заважають у працевлаштуванні, по закінченні якої кожен з учасників визначив можливі шляхи їх подолання.

Оскільки роботодавці зазвичай доволі критично ставляться до кандидатів, які тривалий час не працювали, безробітні вчились правильно складати резюме, розмовляти з роботодавцем по телефону, презентувати себе під час співбесіди.

Загалом цього тижня було проведено два тренінги в Борзнянському районному та один в Чернігівському міському центрах зайнятості, у яких участь взяли 37 безробітних.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини