Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:44:58

Студенти юридичного колежду ДПтС України приєдналися до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. ФОТО

02.12.2015   15:08Агенцiя

Першого грудня 2015 року у Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачами циклу педагогіки та психології було проведено науковий семінар

На якому обговорювали тему: «Про СНІД треба знати, щоб потім не шкодувати» з метою розширення знань слухачів про шляхи запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІДу, зосередження уваги на здоровому способі життя, формування ціннісних життєвих орієнтирів та формування поведінки, що сприяє профілактиці соціально-небезпечних захворювань.

Напередодні семінару викладачами циклу педагогіки та психології було проведено опитування курсантів та студентів першого курсу стосовно знань проблем та шляхів запобігання ВІЛ-СНІДу. З’ясувалося, що 41% опитуваних не знає різниці між ВІЛ та СНІД, 14% не має чіткого уявлення про шляхи передачі ВІЛ інфекції, а 56% курсантів вважають, що хворі на ВІЛ інфекцію не несуть юридичної відповідальності при заражені партнера. Тому актуальність цього заходу продиктована нагальною потребою.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини