Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:25:09

Студенти Навчально-наукового інституту — переможці V Регіональної олімпіади з історії Великої Вітчизняної війни

01.12.2015   09:08Агенцiя

Команда Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського тріумфувала на V Регіональній олімпіаді з історії Великої Вітчизняної війни (у контексті Другої світової війни), що пройшла 24-25 листопада 2015 року у Гомельському державному університеті імені Франциска Скорини.

Олімпіада була приурочена до дня визволення Гомеля від німецько-фашистських загарбників.

За перемогу на олімпіаді змагалося 12 команд з Білорусі та України. На жаль, команда Брянського державного університету, цього року не змогла приїхати в Гомель.

Команда Навчально-наукового інституту історії на олімпіаді виступала у складі Владислава Пархоменка (52 група), Аліни Бенько (52 група), Дар'ї Осипенко (44 група), Володимира Чистякова (22 група), Катерини Нікітіної (10 група).

Усі учасники отримали індивідуальні тестові завдання, присвячені подіям Другої світової війни, які студенти мали виконати протягом години. Дуже приємно, що чернігівські студенти-історики показали відмінний результат і за рішенням суддів здобули 1-е місце та стали переможцями. Крім того, в особистому заліку серед усіх команд, 3-е місце посіла студентка 44 групи Дар'я Осипенко.

На згадку про участь в олімпіаді команда Інституту отримала від організаторів диплом та цікаві книжки, присвячені історії Білорусі.

Олімпіада пройшла у дружній атмосфері. Кожен учасник отримав безцінний досвід та позитивні емоції від перебування у прекрасному місті над Сожем.

Останні новини Чернігівщини

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

Тести з біології складали понад три тисячі випускників Чернігівщини

Тести з біології складали понад три тисячі випускників Чернігівщини 08:45

13 липня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з біології. До участі у ньому зареєструвалися 3325 випускників.

З незаконного обігу вилучено 17 тисяч пачок сигарет

З незаконного обігу вилучено 17 тисяч пачок сигарет 08:05

Підприємливі ділки, використовуючи в якості інформаційної реклами мережу Інтернет, задіяли у своїй злочинній схемі різноманітні поштові служби доставки. Фальсифікована та контрабандна тютюнова продукція також реалізовувалась через ринки Чернігова.