Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 06:01:44

Студенти Навчально-наукового інституту — переможці V Регіональної олімпіади з історії Великої Вітчизняної війни

01.12.2015   09:08Агенцiя

Команда Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського тріумфувала на V Регіональній олімпіаді з історії Великої Вітчизняної війни (у контексті Другої світової війни), що пройшла 24-25 листопада 2015 року у Гомельському державному університеті імені Франциска Скорини.

Олімпіада була приурочена до дня визволення Гомеля від німецько-фашистських загарбників.

За перемогу на олімпіаді змагалося 12 команд з Білорусі та України. На жаль, команда Брянського державного університету, цього року не змогла приїхати в Гомель.

Команда Навчально-наукового інституту історії на олімпіаді виступала у складі Владислава Пархоменка (52 група), Аліни Бенько (52 група), Дар'ї Осипенко (44 група), Володимира Чистякова (22 група), Катерини Нікітіної (10 група).

Усі учасники отримали індивідуальні тестові завдання, присвячені подіям Другої світової війни, які студенти мали виконати протягом години. Дуже приємно, що чернігівські студенти-історики показали відмінний результат і за рішенням суддів здобули 1-е місце та стали переможцями. Крім того, в особистому заліку серед усіх команд, 3-е місце посіла студентка 44 групи Дар'я Осипенко.

На згадку про участь в олімпіаді команда Інституту отримала від організаторів диплом та цікаві книжки, присвячені історії Білорусі.

Олімпіада пройшла у дружній атмосфері. Кожен учасник отримав безцінний досвід та позитивні емоції від перебування у прекрасному місті над Сожем.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.